خشکشویی مبل

خشکشویی مبل


شرکت قالیشویی شربت اوغلی تهران خشکشویی مبل ، فرش (دستباف و ماشینی)، موکت و خوشخواب در منزل شستشوی فرش و موکت در محل با دستگاه سرویس شبانه روزی حتی در تعطیلات با کیفیت صد درد صد بالاتر و زمان کمتر، سرتاسر تهران فقط کافیست تماس بگیرید.

خشکشویی مبل

 مبل شویی شربت اوغلی

قالیشویی تهران خدمات جانبی فرش ، موکت و مبلمان را نیز با بهترین کیفیت انجام می دهد.

خشکشویی مبل در منزل

اغلب شرکت های قالیشویی خشکشویی مبل در منزل را انجام میدهند و بعضا مشاهده شده مردم از شستشوی مبل در منزل اعلام نا رضایتی میکنند این مسئله به خاطر نداشتن تعهد قالیشویی ها نسبت به مشتریان خود است شرط حفظ سلامت مبل در خشکشویی استفاده از دستگاه های مناسب و شامپو مخصوص پارچه مبلمان است

از خدمات کارخانه قالیشویی تهران میتوان به خشک شویی مبلمان.فرش.داخل اتومبیل.تابلوفرش و خوشخواب اشاره کرد

شرکت قالیشویی تهران پیرو جلب رضایت مشتریان در ارائه خدمات تغیراتی در نحوه شستشوی مبل در منزل ایجادکرده و توانسته مشکلات خشک شویی مبل از قبیل پوسیدگی پارچه مبل و تغیرشکل ظاهری آن رابعد ازشستشو رفع کند.

این کیفیت را در خشک شویی به دلیل استفاده از کارشناس های با تجربه و استفاده از دستگاه های کاربردی خصوصا مواد شوینده آلمانی که بهترین شوینده برای خشکشویی مبل است

قالیشویی تهران این اطمینان را به شما میدهد درصورت رضایت مشتری ازخدمات وجه خدمات را از مشتری دریافت کند.

خشکشویی مبل تهران ، جهت ارایه خدمات نوین و مکمل، و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم ، بر آن شدیم تا با راه اندازی و ایجاد یک واحد ممتاز مبل شویی با استفاده از تجربه، تخصص ، تعهد و رویکردهای نوین مدیریتی ، زمینه ساز و مجری خواست شما باشیم.

 

اینک مفتخریم راه اندازی و اجرای طرح TOP CLEAN ( خشکشویی مبل و موکت در محل) را به اطلاع رسانده، اعلام نماییم با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا ، مجهزترین و کاملترین دستگاه های شستشو کادری مجرب و انتخاب بهترین مواد شوینده ، قادر به ارایه خدماتی متمایز و برتر می باشیم.

 

امیدواریم با شناسایی روشها و طراحی شیوه های جدید نو آورانه در قالیشویی تهران قادر به ارایه خدماتی فراتر از حد انتظار شما بوده و وظیفه خود را در حد توان به انجام برسانیم.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

call now